HAMMER 2

Nasz flagowy komplet błotników to istne terenówki, zaspokoi najbardziej wymagające potrzeby ekstremalnej jazdy w trudnym terenie.

Błotnik przedni HAMMER Front to super lekki błotnik o oryginalnej, motocrossowej optyce, zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji rowerów z amortyzowanymi widelcami.

Szybki montaż i wygodne użytkowanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest w koronę widelca. Błotnik podczas jazdy skręca wraz z kołem, jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Błotnik można stosować również z widelcami Manitou.

Błotnik tylny HAMMER 2 Rear stworzony został do ekstremalnej jazdy po bezdrożach. Użytkownicy rowerów z pewnością docenią ten nowoczesny błotnik za jego design i komfortową regulację. Uniwersalność zapewnia możliwość zamocowania na sztycy podsiodłowej lub poniżej na ramie za pomocą nowoczesnego zapięcia opaskowego SPEEDstrap. Specjalna widełkowa konstrukcja i wykorzystanie podwójnego przegubu umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Szeroka płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Odblaski mogą ocalić życie!!! Zgodnie z tym hasłem błotniki HAMMER 2 Rear zostały wyposażone w odblaskowe elementy mające na celu zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa rowerzysty.

Błotniki występują w trzech podstawowych kolorach (biały, czarny, tytan) z odblaskowymi dodatkami (biały, żółty, czerwony, niebieski, czarny).

 

Kup teraz: 99,50 zł

* Kolorystyka:


 

Produkt wyróżniony nagrodą OPOLSKA MARKA 2012  więcej >>

Produkt wyróżniony nagrodą BIKEBOARD 2007  więcej >>

Specyfikacja

  • Waga: 344 g
  • Kolor: Czarny/biały, czarny/żółty, czarny/czerwony, tytan/żółty, tytan/biały, biały/biały, biały/czarny
  • Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC
  • Mocowanie: Korona widelca, sztyca siodła, opcjonalny adapter do rur sterowych 1,5”
  • Rozmiar koła: 24'' - 29''
  • Uwagi: Motocrossowa optyka, przystosowany również do widelców Manitou, zapięcie opaskowe SPEEDstrap
Czytany 14599 razy

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
SIMPLA FACTORY s.r.o
9 Května 328
790-55 Vidnava
Czechy

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera

 

 

© 2016 SIMPLA. All Rights Reserved (1)