KIDO PRO

HAVE A GREAT TIME WITH YOUR KID(O)

W każdym dziecku tkwi jakaś mała iskierka Easy Ridera, jego rower jest powodem do dumy na podwórku, a patrząc na rower taty wzdycha i porównuje go ze swoim. Dzięki naszym nowym błotnikom KIDO PRO to porównanie wypadnie teraz na korzyść młodego Bikera.

Wykonane w technologii dwukomponentowej błotniki charakteryzują się niepowtarzalnym designem, rodem z Route 66. Chopperowa geometria błotnika przylega do opony zapewniając optymalną ochronę przed brudem. Miękka płetwa na końcówce błotnika wspomaga właściwości ochronne. Charakterystyczny kanał środkowy oprócz funkcji montażowej oferuje możliwość naklejania w nim elementów odblaskowych zwiększających bezpieczeństwo dziecka na drodze, naklejek zadrukowanych lub tampodruku. Jednocześnie kanał ten nadaje błotnikowi dużą sztywność dzięki czemu nie drga on na nierównościach terenu i stabilizuje błotnik.

Błotnik przedni montujemy do roweru za pomocą stalowej blaszki w kształcie litery L, która umożliwia regulację w pionie i poziomie.

Błotnik tylny montujemy do sztycy podsiodłowej za pomocą szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników HAMMER PRO, które kolorystycznie współgra z tylnym chlapaczem.

Błotniki występują w trzech rozmiarach. Najmniejsze pasują do kół 12 cali, średnie do kół 16 i 18 cali, a największe do kół 20-24 cali.

 

Kup teraz: 59,50 zł

* Rozmiar:

* Kolorystyka:

 

Specyfikacja

  • Waga: 16''-18'' - 229 g, 20'' - 265 g
  • Kolor: Rdzeń - biały, czarny; Chlapacz - wielokolorowe
  • Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC, ABS
  • Mocowanie: Przedni widelec lub podkowa amortyzatora, sztyca podsiodłowa, SPEEDclamp
  • Rozmiar koła: 16''-18'' oraz 20"-24"
  • Uwagi: Dwukomponentowy, uniwersalny komplet błotników do rowerów dziecięcych
Czytany 7041 razy

Media

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
SIMPLA FACTORY s.r.o
9 Května 328
790-55 Vidnava
Czechy

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera

 

 

© 2016 SIMPLA. All Rights Reserved (1)