TECHNOLOGIA
DWUKOMPONENTOWA

 

Błotniki z serii Kids wykonane są w najnowocześniejszej technologii dwukomponentowej – pod względem techniki i zastosowanych materiałów nie występują więc w wersji dla dorosłych. Dzięki temu nie tylko są doskonale wyprofilowane i trwałe, ale mogą być również fantastycznie kolorowe. Dokładnie takie, o jakim marzy każde dziecko. Kido to spełnienie marzeń najmłodszych Riderów, a technologia dwukomponentowa to środek do jego realizacji. Magia kolorów od Simpli!

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAŻ BEZ BÓLU GŁOWY

 

Komponenty Simpla wykazują uniwersalność, dzięki możliwości mocowania zarówno na blaszce, jak i sztycy siodełka. To niesamowita wygoda, która robi różnicę.
W Simpli dbamy o każdego klienta – dlatego nasz produkt jest łatwy w montażu nawet dla osób, które nie mają dużej wiedzy z zakresu serwisowania roweru. Wystarczy tylko kilka minut!
Wszechstronność montażu tylko z Simplą.

 

 

SDS & SDL

 

Simpla Design Short & Simpla Design Long - niezależnie czy preferujesz długość błotnika w wersji long czy short, dajemy Ci dowolność wyboru. Wszystko dlatego, że w naszych projektach stawiamy na uniwersalność i łatwość montażu. Dlatego zaprojektowaliśmy produkt, który z łatwością możesz dopasować do własnych potrzeb i preferencji. Błotniki Simpli zmienisz w zależności od potrzeb bez żadnego trudu! To również prawdziwa oszczędność – nie ma potrzeby kupować kilku rodzajów błotników do jednego roweru. To się po prostu opłaca!

   

 

 

 

STABILNOŚĆ I DESIGN

 

Błotniki Simpli zaprojektowane są w oryginalny sposób poprzez wyprofilowanie kanału wzmacniającego. Taka konstrukcja nie tylko wspomaga stabilność błotnika i poprawia jego mocowanie, ale również daje pole do popisu do zabaw z wyglądem Twojego roweru. Jest to doskonałe miejsce na naklejkę odblaskową, która poprawi Twoje bezpieczeństwo w złych warunkach oświetleniowych lub kolorową naklejkę, która po prostu będzie rewelacyjnie wyglądać. Projekty Simpli to błotniki pełne możliwości!

 

 

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA

Nowoczesna technologia i najlepsze materiały to gwarancja, że nasze błotniki spełnią oczekiwania każdego fana rowerowego szaleństwa. Dzięki wtryskowi dwukomponentowemu mają również minimalistyczny i ciekawy design, są stabilne i łatwe w montażu.
Ale to jeszcze nie koniec! Błotniki Simpli to również dodatkowe wsparcie odblasków, które zwiększają bezpieczeństwo Twojego dziecka po zmroku oraz większy chlapacz dla lepszej ochrony przed zabrudzeniami. Wszystko czego potrzebujesz w jednym błotniku.

 

 
  

 

 

MOC KOLORÓW


Błotniki z serii KIDS to bajkowy świat pełen kolorów. Fascynują i pobudzają wyobraźnie.

Twoje dziecko może wybrać błotnik w pełnym radości miksie jego ulubionych barw,
dzięki czemu jego rower nigdy nie będzie wyglądał nudno!
Z pewnością nie będziesz musiał zachęcać go do przejażdżek,
a Twoja pociecha będzie dumnie prezentować swój sprzęt kolegom i koleżankom.

Do wyboru macie wiele kolorów – zagraj z nami !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO


Przejażdżka naszego dziecka po zmroku to nie żaden czarny scenariusz.
W naszych warunkach klimatycznych zimą jest to codzienność – słońce zachodzi we wczesnych godzinach popołudniowych, często właśnie wtedy, kiedy nasze dziecko wraca ze szkoły.

Naklejki odblaskowe znacznie zwiększają jego widoczność dla wszystkich wokół, zapewniając mu bezpieczeństwo.
A do tego świetnie się prezentują!

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka podczas jazdy z błotnikami Simpli.

 

 

LEKKOŚĆ

 

Rower dziecięcy, tak jak i dziecięcy świat, rządzi się swoimi prawami, które nie dotyczą dorosłych.

W Simpli doskonale rozumiemy potrzeby najmłodszych. Niska waga błotnika to lżejszy rower – dzięki temu każdy maluch, bez zbędnych obciążeń, może jechać tak szybko, jak tylko potrafi!

Niska waga roweru to jednak nie tylko ograniczenie oporu, ale i większe bezpieczeństwo podczas upadku. To niezwykła wygoda również dla rodziców, którzy nie raz musieli dźwigać rower swojej pociechy razem z torbami zakupów. Niska waga to podstawa!

 

 

TEN KSZTAŁT

 

Nasze błotniki to prawdziwa gratka dla miłośników chopperów. Ich kształt to owoc wielu lat pracy i spełnienie naszych ambicji. Wystarczy na nie spojrzeć – charakterystyczna linia, minimalistyczny design, niezwykły kształt błotnika, a do tego te kolory i wzory. To, jak potrafią odmienić każdy rower nie raz wprawiło nas w osłupienie. Błotniki Simpli to nie zwykły komponent – to Rolls Royce w swojej klasie. Bez wątpienia nie da się przejść koło nich obojętnie.

 

 

 

 

 

 

GAMA ROZMIARÓW


Pojęcie uniwersalność w dziedzinie rowerów dziecięcych nie istnieje. Zupełnie innego roweru potrzebuje nastolatek, innego uczeń, innego przedszkolak. Błotniki Simpli dedykowane dla dzieci, dostępne są w rozmiarach 12”, 16” - 18” i 20”. Szeroka gama rozmiarów sprawia, że bez problemu można je dopasować do większości rowerów dziecięcych. Odpowiednie dopasowanie to lepsza ochrona podczas jazdy, większa stabilność, a co za tym idzie - większa wytrzymałość błotnika. Jeśli rower rośnie wraz z pociechą, to błotniki także.

W Simpli wiek nie gra roli! Od malucha do starszaka, Twoje dziecko znajdzie u nas coś w sam raz dla swoich potrzeb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

  SIMPLA Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych

Siedziba firmy / Head office :
ul. Otmuchowska 60
48-300 Nysa

Magazyn / Warehouse :
Szlak Chrobrego 6
48-300 Nysa

  Wyślij wiadomość
Znajdź dealera